29/10/2018

Nowa strona Ośrodka wczasowego Czahówka

Nowa strona Ośrodka wczasowego Czahówka

Z ogromną radością informujemy, że nowa strona naszego ośrodka wczasowego Czahówka jest już gotowa! W trosce o komfort poruszania się po witrynie postanowiliśmy wprowadzić niezbędne zmiany i udogodnienia. Najważniejsza była dla nas responsywność – chcieliśmy mieć pewność, że strona będzie się dobrze wyświetlać na każdego rodzaju urządzeniach, w tym na telefonach i tabletach, i że nawigacja nie będzie sprawiała najmniejszych problemów.

Wprowadziliśmy także dział 'Aktualności' i uruchomiliśmy firmowego bloga – w obu tych miejscach możecie regularnie wypatrywać nowych, ciekawych treści. Wśród najważniejszych nowych funkcji warto jeszcze wymienić rozbudowany formularz kontaktowy, który znacznie ułatwia i przyspiesza rezerwację miejsc w naszym ośrodku.

Przy okazji zmian odświeżyliśmy szatę graficzną oraz nasze logo – jest teraz estetyczniej, nowocześniej i bardziej przejrzyście. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Czahówce, oferowanych udogodnieniach i atrakcjach, odbyć wirtualny spacer lub zaklepać sobie miejsce w ośrodku – serdecznie zapraszamy na nową wersję strony.powrót ››