Beskid Żywiecki - atrakcje turystyczne w pobliżu naszego ośrodka

Decydując się na wczasy w Beskidzie Żywieckim, bez względu na porę roku, możemy liczyć na ogromny wybór atrakcji turystycznych, które urozmaicą nasz pobyt. Żywiecczyzna oferuje nie tylko piękne krajobrazy i malownicze pasma górskie, ale również doskonale rozwiniętą infrastrukturę turystyczną. W pobliżu ośrodka znajdują się dwa obiekty narciarskie, szlaki piesze i rowerowe, a fani wodnej rekreacji mają do dyspozycji kilka zbiorników wodnych z Jeziorem Żywieckim na czele.


Atrakcje w Beskidzie Żywieckim

Basen i strefa relaksu w naszym ośrodku

Nic nie umila pobytu na wczasach jak relaks w basenie z widokiem na góry. Nie ważne czy jesteś fanem sportowego pływania, miłośnikiem odprężających masaży wodnych czy po prostu lubisz zabawę w wodzie ze swoimi dziećmi. W naszym ośrodku spełnisz wszystkie te zachcianki w jednym miejscu. Dostęp do basenu jest nieograniczony i dotyczy gości zarówno w pensjonacie jak i w domkach. Zobacz pełną listę atrakcji.


Basen w naszym ośrodku

Sport i rozrywka

Wiemy jak zapewnić aktywny wypoczynek naszym gościom. Na terenie ośrodka można pograć w piłkę plażową, spróbować swoich sił w meczu piłki wodnej, skorzystać z billarda lub stołów do tenisa stołowego. A wieczorem? Zapraszamy na dyskotekę z karaoke lub wspólne grillowanie przy góralskiej muzyce. Nie ma mowy o nudzie.


Sport w naszym ośrodku