30/05/2019

Wolne miejsca na turnusy rehabilitacyjne dla seniorów!

Wolne miejsca na turnusy rehabilitacyjne dla seniorów!

Uwaga, uwaga: wciąż jeszcze mamy wolne miejsca na turnusy rehabilitacyjne dla seniorów! Wczasy w Czahówce umożliwiają osobom starszym błogi relaks na łonie natury i wypoczynek w komfortowych warunkach. Oprócz noclegu, pełnego wyżywienia i licznych atrakcji gwarantujemy także dostępność zabiegów leczniczych, które pozwalają zadbać o zdrowie i przynoszą prawdziwą ulgę. Seniorzy chętnie korzystają ze zdrowotnych kąpieli, sauny i jacuzzi, a przede wszystkim z terapii manualnej i profesjonalnych masaży.

Gwoździem programu naszych turnusów rehabilitacyjnych jest masażysta i terapeuta Marcin Duszyński. To prawdziwy specjalista od pinopresury i masażu tkanek głębokich, który stale poszerza swoje umiejętności. Dzięki indywidualnemu podejściu do pacjenta pomógł już wielu osobom. Warto przekonać się o tym na własnej skórze!

Najbliższe wczasy w sezonie letnim organizujemy już w czerwcu (dostępne są aż trzy różne terminy); później spotkamy się jeszcze na przełomie sierpnia i września. Serdecznie zachęcamy do zapisów!powrót ››