23/10/2019

Sylwester 2019/2020 w Czahówce - zapraszamy do rezerwacji miejsc!

Sylwester 2019/2020

Sylwester 2019/2020 zbliża się dużymi krokami! Kilka dni wolnego w okresie świątecznym i noworocznym to doskonała okazja, aby oderwać się od codziennych obowiązków, zmienić otoczenie i oddać się doskonałej zabawie. A gdzie najlepiej spędzić przełom mroźnego grudnia i stycznia jak nie w górach? Malownicze krajobrazy doliny rzeki Koszarawy, otoczonej  majestatycznymi wzniesieniami pasma pawelsko-ślemieńskiego na pewno zachwycą całą Twoją rodzinę!

Czahówka zaprasza na turnus sylwestrowy w atrakcyjnej cenie. Przewidujemy duże zniżki dla dzieci, a maluchy do 3 lat przyjmujemy bezpłatnie! Gości przywitamy już w niedzielę 29 grudnia kawą lub herbatą i pysznym ciastem. Zapewniamy wygodne noclegi w czyściutkich i przytulnie urządzonych domkach oraz pełne wyżywienie z menu rozpieszczającym podniebienia (śniadania w formie bufetu szwedzkiego, gorące obiadokolacje, słodki stół). W poniedziałek 30 grudnia zorganizujemy obiad przy rytmach kapeli góralskiej oraz grill w altanie i kulig. W cenie pobytu zapewniamy możliwość bezpłatnego korzystania z sauny, bilardu oraz bani z hydromasażem (istnieje możliwość wykupienia dodatkowego masażu manualnego).

Zabawa sylwestrowa dla dzieci wystartuje o 19:00 (przyjęcie przy opiece osoby dorosłej), a bal dla dorosłych o 19:30. Szampańska zabawa przy muzyce DJ-a będzie trwać do rana. O północy zaserwujemy szampana, wspólnie wzniesiemy toast. Później na imprezowiczów będzie czekać profesjonalny pokaz sztucznych ogni. Turnus zakończy się w czwartek 2 stycznia o 14:00.

Zapraszamy do rezerwacji miejsc. Szczegóły oferty TUTAJ.powrót ››