27/05/2019

Poznaj największe zalety wczasów letnich w Ośrodku wczasowym Czahówka!

lato w górach - Czahówka

Przez całe wakacje, a nawet dłużej – od 1 czerwca do 30 września – w Ośrodku wczasowym Czahówka obowiązuje specjalna oferta na lato wraz z dedykowanym cennikiem. Dowiedz się, jakie atrakcje gwarantujemy naszym gościom podczas cieplejszych miesięcy, czym różni się pakiet premium od pakietu podstawowego i dlaczego warto zdecydować się na wakacje właśnie w Czahówce!

 

1. Komfortowe noclegi i pyszne jedzenie

 

W skład Ośrodka wczasowego Czahówka wchodzą dwa pensjonaty i pięć domków, które działają przez cały rok. Łącznie w całym ośrodku znajduje się ponad 70 miejsc noclegowych. Doba hotelowa trwa od godziny 15:00 do południa dnia następnego.

W cenie każdego letniego pakietu znajduje się pełne wyżywienie. Posiłki są dwa: śniadanie i obfita obiadokolacja. Śniadanie w formie bufetu szwedzkiego jest dostępne dwie godziny, między 8:30 a 10:30. Z kolei obiadokolacja jest serwowana o godzinie 17:00 i obejmuje dwa pełne dania oraz deser. Goście, którzy wykupili wersję premium mogą liczyć na dodatkowe napoje – dla dorosłych przewidziany jest alkohol (wino lub piwo 0,3 l), a dla dzieci - zdrowe soki.

 

2. Masa atrakcji wliczonych w cenę

 

Do dyspozycji naszych gości pozostaje wiele udogodnień, z których można korzystać przez większość dnia, a czasem i przez całą dobę. Naszą wielką dumą jest duży letni basen o wymiarach 25 na 16 metrów. Warto podkreślić, że dzięki kolektorom słonecznym cieszymy się podgrzewaną wodą. Wielbiciele wodnych zabaw docenią z pewnością sztuczną rzekę długą na 12 metrów; listę pokrewnych atrakcji uzupełniają jeszcze bicze wodne, jacuzzi w basenie oraz wydzielona przestrzeń do opalania z wygodnymi leżakami. Ci, którzy wolą innego rodzaju sporty, mogą pograć w ping-ponga albo bilarda (przy pełnowymiarowym stole); jeśli uda się skrzyknąć większą grupę, z pewnością warto wykorzystać również boisko do siatki plażowej.

Oprócz tego urządzamy dodatkowe imprezy, które służą integracji wczasowiczów i dostarczają tym samym niezapomnianych wrażeń. Taneczna dyskoteka i wspólne grillowanie przy muzyce odbywają się raz w tygodniu (każde). Oczywiście nie brakuje też atrakcji dla najmłodszych, o czym piszemy nieco więcej przy okazji udogodnień dla dzieciaków.

 

3. Atrakcje dostępne w wersji premium

 

Goście, którzy wykupili pakiet premium, mogą korzystać z szeregu dodatkowych bonusów. Wśród nich warto wymienić atrakcyjne sposoby na relaks, takie jak fotel do masażu, jacuzzi z podgrzewaną wodą, saunę czy kąpiel w bani, która może pomieścić nawet dziewięć osób. Ponadto w pakiet premium wliczona jest wypożyczalnia rowerów – warto z niej skorzystać choćby dlatego, że w okolicy znajdują się malownicze trasy rowerowe na różnym poziomie trudności. Wszystkie te udogodnienia są także dostępne dla właścicieli pakietu podstawowego – tyle, że za dodatkową opłatą.

 

4. Konkurencyjna oferta i możliwość wyboru spośród dwóch opcji cenowych

 

Ceny noclegów w naszych pensjonatach i domkach nie są wygórowane – wręcz przeciwnie, mają one doskonały, bardzo korzystny stosunek do jakości oferowanych usług. Wystarczy spojrzeć na zestawienie konkretnych liczb dla pakietu podstawowego i pakietu premium, żeby się o tym przekonać.

Zacznijmy od pakietów podstawowych. Jeśli chodzi o pokoje w pensjonacie, ich ceny zaczynają się od 124 zł za osobę dorosłą (przy minimum dziesięciu noclegach), natomiast kończą się na 134 zł za dobę. Trzeba przy tym zaznaczyć, że do skorzystania z pakietu letniego konieczny jest pobyt z przynajmniej pięcioma noclegami. Z kolei w domkach można spać już za 129 zł za dobę (dopiero gdy w domku mieszkają trzy osoby konieczna jest dopłata w wysokości 30 zł dziennie).

Natomiast jeżeli skusilibyście się na pakiet premium, ceny nie będą dużo wyższe. W przypadku pokoi w pensjonacie są to koszty od 154 zł (przy min. dziesięciu noclegach) do 164 zł za dobę. W przypadku domków cena premium jest stała i wynosi 164 zł za dobę.

 

5. Promocje i udogodnienia dla najmłodszych gości

 

W Ośrodku wczasowym Czahówka pamiętamy o najmłodszych gościach i dbamy o to, żeby otoczyć ich szczególną opieką. Rozumiemy, że podróżowanie całą rodziną jest wymagające i wiąże się z dużymi kosztami, dlatego staramy się odciążyć rodziców zniżkami na nocleg dla pociech. Dzieci do lat 3, które śpią w łóżku razem z rodzicem, nocują u nas całkowicie bezpłatnie (należy przy tym dodać, że opcja darmowa nie obejmuje wyżywienia); z kolei dopłata za kojec dla dziecka wynosi zaledwie 10 zł za dobę. Maluchy w wieku 4-8 lat mogą liczyć na 30% rabatu, a dzieci między 9. a 13. rokiem życia – na 20% zniżki od podanych wyżej cen.

Oprócz wymienionych do tej pory atrakcji, z których wiele przeznaczonych jest dla całych rodzin, mamy w swojej ofercie także udogodnienia wprowadzone z myślą wyłącznie o najmłodszych. Do takich atrakcji należą mały brodzik dla dzieci (o wymiarach 3 na 4 metry), w którym maluchy mogą pluskać bez obawy o głębokość, pokój zabaw dla najmłodszych oraz plac zabaw na świeżym powietrzu. Jak widać, ośrodek wczasowy Czahówka jest przyjazny dla gości w każdym wieku!

To tylko część zalet wczasów letnich organizowanych w Czahówce. O pełnej liście pozytywów przekonacie się dopiero po przyjeździe na miejsce, kiedy zobaczycie okolicę i sam ośrodek na własne oczy. Serdecznie zachęcamy do rezerwacji miejsc na lato 2019!powrót ››