Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Polityka Prywatności    AKCEPTUJĘ

Ferie w Górach

Zielone szkoły i obozy sportoweferie w górach

Wycieczki szkolne, imprezy wyjazdowe dla dzieci i młodzieży powinny być atrakcyjne zarówno pod względem programu, jak i miejsca wypoczynku. Ferie zimowe w górach nieodłącznie kojarzą się z pięknymi widokami oraz zabawą na śniegu. Nie lada atrakcją jest też kulig lub śniegowy paintball. Wiadomo jednak, że są chwile, gdy konieczne jest zorganizowanie zajęć w budynku, dlatego też ośrodek wczasowy powinien być dobrze wyposażony pod względem rekreacyjno-rozrywkowym. Sanki czy jabłuszka sprawdzą się podczas zabawy na śniegu, zimowe wieczory warto jednak spędzić wewnątrz, bawiąc się w efektownie zaaranżowanej sali dyskotekowej lub sprawdzając swoją wiedzę i umiejętności uczestnicząc w konkursach wiedzowych i sprawnościowych.

ferie zimowe w górach

Przez cały rok w Czahówce pojawiają się zielone szkoły. Dzieci przyjeżdżają tu przede wszystkim po to, by łączyć wypoczynek z nauką, a jak wiadomo, natura to najlepsza nauczycielka. Odpowiednio przygotowane zaplecze dydaktyczne w połączeniu z atrakcyjnym miejscem i wieloma propozycjami oferowanymi przez ośrodek, to idealny sposób, by odpoczywać aktywnie i kreatywnie, zdobywając dodatkową wiedzę. Niemałym zainteresowaniem cieszą się także zimowiska w górach. Większość uczestników tego typu imprez przyjeżdża po to, by szusować na nartach lub snowboardzie, są jednak i tacy, którzy preferują spokojniejszy wypoczynek, czyli długie spacery, kuligi i wieczorne spotkania z lokalnymi folklorystami lub gawędziarzami.

kolonie w górach

Z myślą o miłośnikach aktywnego wypoczynku organizowane są obozy sportowe w górach. Miejsce piękne, dopełnione odpowiednim zapleczem sportowym – bez problemu można połączyć przysłowiowe przyjemne z pożytecznym. Alternatywną propozycją są obozy młodzieżowe, oscylujące wokół aktywnego spędzania czasu wolnego i poznawania uroków własnego kraju. Czhówka to idealne miejsce dla każdego, kto ceni aktywny wypoczynek i pragnie przeżyć niezapomnianą przygodę.Galeria zdjęćOśrodek wczasowy - Czahówka

ul. Pod Grapą 42, miejscowość: Pewel Mała, 34-331 Świnna k/Żywca
tel. 33 863 85 09, tel. kom. +48 606 838 336, email: