Masaż Manualny

Wszyscy marzymy o tym, aby od czasu do czasu zaznać nieco przyjemności. Oczywiście, dla każdego z nas może oznaczać to coś zupełnie innego, ale chyba nikt nie odmówiłby, gdyby zaproponowano mu masaż relaksacyjny. Oddanie się na dłuższą chwilę w ręce kogoś, kto dzięki dotykowi może pozwolić rozluźnić się naszemu ciału i tym samym wpłynąć na nasze samopoczucie, bez wątpienia jest niezwykle miłą perspektywą. Warto zatem wiedzieć, że w ośrodku wczasowym Czahówka mają Państwo możliwość skorzystania właśnie z takiego masażu manualnego.

Pisząc o masażu, należałoby również zaznaczyć, iż może on być wykonywany nie tylko jako zabieg relaksacyjny, ale również leczniczy. Obecnie wiele osób boryka się chociażby z dolegliwościami wynikającymi z trybu życia jaki prowadzimy. Spędzając każdego dnia długie godziny przed ekranem komputera, nie mamy czasu na jakikolwiek wysiłek fizyczny, przez co pojawiają się problemu z plecami. Masaż może w tym przypadku przynieść nam prawdziwą ulgę, dlatego zamiast się męczyć i narzekać, zwłaszcza podczas urlopu, lepiej jest się udać na tego typu zabieg.

Aby masaż przyniósł jednak oczekiwane efekty oraz usatysfakcjonował masowaną osobę, powinien go wykonywać profesjonalny masażysta, który posiada odpowiednią wiedzę oraz umiejętności. Znajdujący się w naszym ośrodku wczasowym gabinet masażu bez wątpienia spełnia to kryterium, dlatego każdy z naszych gości, może mieć pewność, iż wyjdzie z niego w pełni zadowolony i rozluźniony. Świadczą o tym zresztą pozytywne opinie jakie chętnie wyrażają osoby, które dotychczas miały okazję skorzystać z tej usługi. Dbamy o to, by w ośrodku wczasowym Czahówka pracowały wyłącznie osoby wykwalifikowane do wypełniania swoich obowiązków. Dlatego również w kontekście masażysty, zadbaliśmy o to, by była to osoba odpowiedzialna oraz doskonale przeszkolona, która posiada wszelkie niezbędne certyfikaty do wykonywania tego zawodu.

Chcąc zapewnić naszym gościom jak największą wygodę przygotowaliśmy dla nich niezwykle przytulny gabinet, w którym z pewnością łatwo będzie im się oddać przyjemności jaką daje dobry masaż. Jest on oczywiście również profesjonalnie wyposażony, zatem znajdują się w nim wszystkie akcesoria, sprzęty czy kosmetyki, dzięki którym przeprowadzenie wysokiej jakości masażu jest możliwe. Jesteśmy przekonani, że miejsce to spełni Państwa oczekiwania i sprawi, że pobyt w w naszym ośrodku będzie dla was jeszcze przyjemniejszy.

Jeśli zatem marzy się Państwu profesjonalny masaż klasyczny podczas wypoczynku w naszym ośrodku, zachęcamy do wykorzystania tej możliwości. Gwarantujemy, że każda minuta spędzona w naszym gabinecie masażu przyniesie Państwo mnóstwo przyjemności, a może również ulgę, w przypadku odczuwania jakichkolwiek dolegliwości bólowych. Mamy nadzieję, że ta dodatkowo usługa, oferowana przez ośrodek wczasowy Czahówka, sprawi, że pobyt w nim da wam jeszcze więcej radości z odpoczynku.

masaż Żywiec

gabinet masażu

masaż klasyczny

masaż relaksacyjny

Cennik:

  • masaż 30 minut - 50 zł
  • masaż 60 minut - 80 zł
  • terapia manualna 60 minut - 80 zł
  • masaż + terapia manualna 60 minut - 80 zł


W zależności od występujących dolegliwości lub preferencji, dostosowuję rodzaj masażu do indywidualnych potrzeb klienta.

Tel. 505 675 316

 

 

Galeria zdjęć