Imprezy integracyjne dla firm w ośrodku wczasowym Czahówka

Praca w zasadzie organizuje nasze życie - spędzamy w niej lwią część czasu i stajemy się uzależnieni od atmosfery, jaka w niej panuje. Kiedy obracamy się w zgranym zespole, jakość wykonywania obowiązków zauważalnie się podnosi; stajemy się milsi i bardziej efektywni. Z pomocą w budowaniu dobrej atmosfery przychodzi organizacja imprez firmowych. Podczas integracji wychodzimy poza rolę pracowników - stajemy się pełnowymiarowymi ludźmi, którzy mogą zaprezentować swoje zainteresowania, charakter i osobowość. Wyjazdy firmowe sprawiają, że zaufanie w grupie rośnie, co po powrocie do biura przekłada się na lepsze skupienie na swoich obowiązkach. W ośrodku wczasowym Czahówka dobrze rozumiemy wszystkie te zależności - dlatego organizujemy imprezy integracyjne dla firm, które chcą zainwestować trochę grosza, aby poprawić relacje w zespole.


imprezy integracyjne - czahówka

Trzy dni integracji w górach

Ośrodek wczasowy Czahówka znajduje się w sercu Beskidu Żywieckiego. Decydując się tak malowniczą i atrakcyjnie turystyczną okolicę, zyskujesz gwarancję, że Twoi pracownicy nie będą się nudzić. Zanim przejdziemy do uroków rejonu, przyjrzyjmy się na moment naszej ofercie. Co dokładnie przygotujemy na Twój przyjazd i jakie atrakcje zapewnione są w cenie?

Załóżmy, że zdecydujesz się na wyjazd integracyjny w góry od piątku do niedzieli. Wystarczy, że wyjątkowo skończycie pracę troszkę wcześniej, a jeszcze tego samego dnia między 16 a 17 możecie być już na miejscu. Zwykle właśnie w tych godzinach przewidujemy zakwaterowanie w pokojach. Pracownicy będą mieli kilka chwil na rozpakowanie rzeczy i rozeznanie się w okolicy, po czym przyjdzie czas na "oficjalne" rozpoczęcie trzydniowej imprezy. Zwykle organizujemy wtedy grilla pod altaną. Przy ciepłym posiłku i swobodnej atmosferze łatwiej nawiązać pierwsze pozabiurowe kontakty. Po pierwszych rozmowach przyjdzie czas na odrobinę szaleństwa. Nasz DJ zapewni muzykę, która porwie do tańca nawet nieśmiałych delikwentów.

Nie jest tajemnicą, że wspólne jedzenie sprzyja nawiązywaniu więzi - spędzanie razem czasu przy stole to wręcz kulturowy rytuał. Dlatego też - i w trosce o Wasze żołądki - zapewnimy Wam pełne wyżywienie. Dzień drugi rozpoczniecie od śniadania, które zostanie podane w formie bufetu szwedzkiego. Po czasie wolnym przyjdzie pora na obfity, dwudaniowy obiad, po którym zaserwujemy także deser. Ostatnim posiłkiem w pakiecie będzie kolacja. Tym razem nie - jak pierwszego dnia - w formie grilla, ale zdecydowanie bardziej uroczysta, z zimną płytą i różnego rodzaju napojami. Gdy wszyscy najedzą się już do syta, będą mogli wytańczyć się do muzyki granej przez DJ-a. Jeśli firmowa grupa się zżyje i będzie się dobrze bawić, impreza może potrwać nawet do samego rana... Dlatego podczas dyskoteki będzie możliwość spożycia dodatkowego posiłku - za niewielką dopłatą zaserwujemy także rozgrzewający barszcz z krokietem.

Dzień trzeci rozpoczniemy śniadaniem, również w formie stołu szwedzkiego. Ostatnim wspólnym posiłkiem będzie dwudaniowy obiad wraz z deserem. Po południu, mniej więcej około godziny 16, przewidujemy wykwaterowanie i wyjazd. W końcu trzeba jeszcze wrócić do domów, odespać weekendowe szaleństwo i w poniedziałek stawić się w firmie w pełnej gotowości do pracy!


organizacja imprez firmowych - czahówka
imprezy integracyjne dla firm - góry
wyjazd integracyjny w góry

Dodatkowe atrakcje

Organizacja imprez firmowych to dla nas chleb powszedni. Oprócz noclegu, wyżywienia i dyskotek ośrodek wczasowy Czahówka oferuje całą masę atrakcji, które urozmaicą czas pomiędzy posiłkami i głównymi punktami programu. W ośrodku znajdują się duży basen letni (w pakiecie podgrzewana woda, sztuczna rzeka, bicze wodne, jacuzzi, leżaki do opalania i boisko do piłki plażowej), sauna, ping-pong, bilard czy wypożyczalnia rowerów. Wyjazdy firmowe nie muszą być sztywne i nudne - pracownicy mogą zrelaksować się w jacuzzi lub pograć w bilarda, bądź udać się w wycieczkę po okolicy.

Ośrodek Czahówka jest położony we wsi Pewel Mała 9 km od Żywca. Dookoła roztacza się piękne pasmo pewelsko-ślemieńskie - można wybrać się na przykład na szczyt Łyska (640 m n.p.m.) czy Janikową Grapę. Żywiecczyzna to przepiękne krajobrazy, ale i masa atrakcji - szlaki piesze i rowerowe, dwa obiekty narciarskie (PILSKO i wyciąg w Przyłękowie), kąpielisko Duża Tama i Jezioro Żywieckie, gdzie można wynająć sprzęt pływający. W Pewli Małej znajduje się sztuczna ścianka wspinaczkowa; na fanów grzybobrania czekają wszechobecne lasy. W tej okolicy nie sposób się nudzić!


wyjazdy firmowe - jacuzzi
masażysta

Oddaj swoją imprezę integracyjną w nasze ręce!

Jeśli zastanawiasz się nad organizacją imprezy integracyjnej, powierz to zadanie specjalistom. Z radością pomożemy Ci oderwać pracowników od biurek i zapewnić im event, który będą wspominać jeszcze przez długi czas. Zorganizujemy rozrywkę, stworzymy warunki do lepszego poznania i wypracowania głębszych relacji, a to pozwoli stworzyć efektywniejszy, trwalszy i bardziej zaangażowany zespół. Pełen zaprezentowany pakiet kosztuje zaledwie 289 złotych od osoby. Pamiętaj, że wyjazdy firmowe to inwestycja - włożone w imprezę pieniądze zaprocentują, gdy przełożą się na sukces firmy i podniesienie jej rangi na rynku. Gwarantujemy, że dni spędzone w ośrodku wczasowym Czahówka spełnią oczekiwania Twoje i Twojej kadry - pozwolą pracownikom nabrać energii do wykonywania kolejnych zadań oraz pomogą im stworzyć ciepłe, wspólne wspomnienia. Wyjazd integracyjny w góry to strzał w dziesiątkę - przekonaj się sam!

Aby zapoznać się z cennikiem na 3-dniową imprezę integracyjną, kliknij TUTAJ.
Aby zapoznać się z cennikiem na 2-dniową imprezę integracyjną, kliknij TUTAJ.


czahówka - basen