Czahówka – odpoczynek w górach dla seniorów

Każdy z nas raz na jakiś czas potrzebuje dłuższej chwili na odpoczynek. Możemy wówczas oddać się błogiemu lenistwu i relaksowi, lub też zatroszczyć się o swoje zdrowie. Jest to bardzo ważne w przypadku osób starszych, które muszą szczególnie mocno pracować nad tym, aby jak najdłużej pozostać w dobrej kondycji fizycznej. Na szczęście, seniorzy mają na to jednak więcej czasu, w związku z czym mogą swobodnie korzystać z naszej oferty, obejmującej wczasy rehabilitacyjne dla seniora.


Czahówka - wczasy dla seniora

Wypoczynek pośród gór

Ośrodek Wczasowy Czahówka położony jest w Beskidzie Żywieckim, dzięki czemu nasi goście mogą przez cały rok napawać się widokiem pięknych górskich krajobrazów. Świeże powietrze, lasy, oraz duży wybór szlaków pieszych i rowerowych to tylko kilka zalet, które sprawiają, że wypoczynek w naszym ośrodku z pewnością będzie udany. Jesteśmy świadomi tego jak wielkim skarbem jest otaczająca nas przyroda, dlatego chcemy się nią dzielić z naszymi gośćmi. Staramy się dopasować naszą ofertę do potrzeb różnych gości, dlatego organizujemy niezwykle atrakcyjne turnusy rehabilitacyjne dla seniorów w górach. Cieszą się one bardzo dużą popularnością, gdyż doskonale łączą w sobie odpoczynek z zabiegami leczniczymi, które wpływają na poprawę kondycji starszych osób. A to wszystko w otoczeniu wspaniałych górskich krajobrazów.


szlaki i lasy - turnusy rehabilitacyjne w górach

Szeroki wybór zabiegów

Wakacje dla seniorów nie muszą oznaczać wyłącznie oddawania się rozrywkom czy błogiemu lenistwu. Czas ten może zostać dobrze spożytkowany na zadbanie o swoją kondycję fizyczną, w czym pomóc mogą oferowane przez nas zabiegi rehabilitacyjne. Dzięki temu, iż ich wybór jest ogromny, każdy z naszych gości będzie mógł swobodnie dobrać sobie takie zabiegi, które spełnią jego potrzeby. Kąpiele borowinowe czy solankowe, sauna i jacuzzi a także nowoczesne łóżko DreamwaterJet - masaż strumieniem podwodnym to tylko część naszej bogatej oferty. Nasi goście szczególnie cenią sobie zabiegi odbywające się w naszym profesjonalnym gabinecie masażu i terapii manualnej. Najróżniejszego typu masaże i zabiegi dopasowywane są do indywidualnych potrzeb każdego z gości, dzięki czemu ich stan zdrowia może faktycznie ulec poprawie. Niezwykle istotna w tym przypadku jest fachowa wiedza oraz umiejętności osoby wykonującej takie zabiegi. Nie mamy jednak wątpliwości, że będziecie Państwo zadowoleni z każdej wizyty w naszym gabinecie. Wszystkie zabiegi wykonywane są bowiem przez Marcina Duszyńskiego, który jest profesjonalistą z dużym doświadczeniem. Praca jest dla niego prawdziwą pasją, dlatego każdy pacjent wychodzi z jego gabinetu usatysfakcjonowany. Warto zatem zdecydować się na dopasowany do indywidualnych potrzeb pakiet dla seniorów, który zapewni Państwu odpowiednią rehabilitację przez cały czas trwania waszego pobytu w naszym ośrodku.


jacuzzi - wczasy rehabilitacyjne
dreamwaterJet - czahówka
masaż relaksacyjny - wczasy dla seniora w górach

Turnusy rehabilitacyjne dla wymagających

Ośrodek Wczasowy Czahówka słynie z fantastycznej bazy noclegowej oraz wielu dodatkowych atrakcji, z których mogą korzystać wszyscy nasi goście. Organizowane przez nas wczasy dla emerytów również wyróżniają się fantastycznymi warunkami, w których seniorzy mogą faktycznie odpocząć i się zrelaksować. Staramy się dbać o każdy szczegół Państwa pobytu, aby mieć pewność, iż będzie on po prostu udany. W związku z tym, uczestnicy każdego turnusu rehabilitacyjnego zostają zakwaterowani w komfortowych pokojach naszego pensjonatu. Nasi goście, mogą zdecydować się na pobyt w pokojach 1-, 2- i 3-osobowych, w zależności od swoich indywidualnych preferencji. Taki wypoczynek dla seniora obejmuje całodzienne wyżywienie – śniadania i kolacje w postaci bufetu szwedzkiego oraz serwowane obiady. W cenę turnusu wliczony jest jeden zabieg dziennie, ale nasi goście mogą dokupić sobie dodatkowe zabiegi według własnego uznania. Nie zapominamy o tym, że organizowane przez nas wczasy dla seniora w górach powinny być także wypełnione dobrą zabawą. W związku z tym, nasi goście oprócz zabiegów leczniczych, mogą brać udział w wieczorkach tanecznych, skorzystać z wielu tras idealnych na Nordic Walking, czy też wypożyczyć sobie rower albo narty, aby oddać się aktywnemu wypoczynkowi na łonie natury o każdej porze roku.


pokój - turnusy rehabilitacyjne dla seniorów
pokój w pensjonacie - wakacje dla seniorów

Ośrodek Wczasowy Czahówka – zdrowie i relaks

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że seniorzy mają nieco inne wymagania dotyczące wyjazdu na wczasy, aniżeli nasi pozostali goście. Dlatego z ogromną skrupulatnością przygotowaliśmy dla nich ofertę, która mamy nadzieję przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym osobom. Jesteśmy przekonani, że pobyt w Ośrodku Wczasowym Czahówka będzie niezapomnianym urlopem, w wyjątkowo uroczym otoczeniu pięknej przyrody.Wszystkie organizowane przez nas turnusy rehabilitacyjne sprzyjają błogiemu relaksowi, pozwalając naszym gościom na chwilowe oderwanie się od codziennych problemów. Jednocześnie jednak, są one doskonałą okazją do zatroszczenia się o własne zdrowie oraz kondycję fizyczną, która jest dla każdego tak bardzo ważna. Dlatego też, dbamy o wysoki poziom oferowanych przez nas zabiegów i zapewnienie naszym gościom idealnych warunków do odpoczynku.

Aby zapoznać się z cennikiem na turnusy rehabilitacyjne dla seniorów, kliknij TUTAJ.


basen - wczasy rehabilitacyjne dla seniora