Basen letni z jacuzzi

Wypoczynek w górach to nie tylko piesze wędrówki górskimi szlakami, ale także szereg innych atrakcji, zapewniających niezapomniany i kreatywny wypoczynek. Czahówka to ośrodek wczasowy zlokalizowany w ciekawej okolicy, posiadający w swojej ofercie wakacje w górach z basenem. Podgrzewana woda, hydromasaże, rzeczka oraz bicze wodne stanowią idealne dopełnienie tej atrakcji. Wczasowicze mogą skorzystać z dłuższego wypoczynku, jak również wybrać kilkudniowe noclegi z basenem w górach. Pełnometrażowe i odkryte Baseny w górach to atrakcja, którą może się pochwalić nie wiele obiektów wypoczynkowych. W bezpośrednim sąsiedztwie naszego pensjonatu znajduje się duży basen letni z podgrzewaną wodą (bezpłatny dla naszych gości). Jest to basen o rozmiarach 25 x 16 metrów, idealny do pływania długodystansowego. Warto wspomnieć, że woda w basenie jest podgrzewana z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii, jakim są kolektory słoneczne, dzięki czemu w prosty sposób można połączyć rekreację, relaks, zdrowie i ekologię.

Dodatkową atrakcją są niezapomniane, piękne górskie widoki, które dodają uroku wypoczynkowi. Ośrodek z basenem w górach to bez wątpienia doskonała alternatywa dla starszych i młodszych. Wczasowicze spragnieni wodnych zabiegów pielęgnacyjno-zdrowotnych mogą skorzystać z biczy wodnych, zapewniających odprężenie po długich, górskich wycieczkach. Jest to doskonały sposób, by zniwelować stres oraz zapomnieć o problemach dnia codziennego. Niepodważalną atrakcją jest także sztuczna rzeka uwielbiana w szczególności przez dzieci. Atrakcja ta liczy 12 metrów długości i mogą z niej korzystać wczasowicze w różnym wieku. W ofercie znajdują się także atrakcje dla najmłodszych, przede wszystkim brodzik wielkości 3 x 4 metry, w którym maluchy, pod opieką osób dorosłych, mogą oswajać się z wodą, nabywając jednocześnie pierwszych umiejętności pływackich.

Basen jest podświetlany, dzięki czemu z można z niego korzystać zarówno w ciągu dnia, jak i w godzinach wieczornych. Pensjonat w górach z basenem to także doskonała alternatywa dla miłośników kąpieli słonecznych, którzy mogą skorzystać z komfortowych, wygodnych i funkcjonalnych leżaków z parasolami. Do dyspozycji gości pozostaje również znajdujące się niedaleko basenu boisko do plażowej piłki siatkowej. Reasumując, Czahówka to idealny sposób na atrakcyjny wypoczynek w górach z basenem.


pensjonat z basenem w górach

wczasy w górach z basenem

wakacje w górach z basenem

 

noclegi z basenem w górach wypoczynek w górach z basenem ośrodek z basenem w górach pensjonat w górach z basenem

 

 

Strefa odnowy i relaksu

Na spragnionych dodatkowych zabiegów relaksacyjnych czeka 9-osobowa bania/jacuzzi z podgrzewaną wodą. Przed kąpielą w basenie zapraszamy do sauny, która pomoże oczyścić nasz organizm z toksyn i poprawić krążenie.

Jeśli ktoś boryka się z bólem mięśniowym i potrzebuje głębszej regeneracji oferujemy zabiegi masażu manualnego. Udostępniamy również nowoczesne łóżko DreamwaterJet - masaż strumieniem podwodnym, które zapewni dodatkowe chwile relaksu.

 

Aby zapoznać się z cennikiem oferty letniej, kliknij TUTAJ.

bania/jacuzzi
gabinet masażu
dreamwaterJet