31/10/2018

Nowość w ofercie - imprezy integracyjne dla firm

Nowość w ofercie - imprezy integracyjne dla firm

Firmowe imprezy integracyjne są obecnie na tyle popularne, że nie trzeba do nich nikogo specjalnie przekonywać. Pozwalają one na zbudowanie głębszych więzi pomiędzy członkami zespołu, poprawienie atmosfery w pracy, a dzięki temu podniesienie efektywności pracowników. Żeby taki wyjazd przyniósł oczekiwany skutek, trzeba go jednak mądrze zorganizować.

Doskonale wiemy, jak to zrobić, dlatego postanowiliśmy włączyć taką usługę do swojej oferty. Jako ośrodek wczasowy zapewniamy pracownikom zakwaterowanie, wyżywienie (śniadania w formie szwedzkiego stołu, dwudaniowe obiady z deserem i wyjątkowe kolacje – zarówno pod postacią grilla, jak i w bardziej eleganckiej formie), a także odpowiednią rozrywkę.

Podczas trzydniowej imprezy (trzy dni, dwie noce) organizujemy aż dwie wieczorne dyskoteki, na których muzykę zapewnia DJ. Oprócz tego goście mogą korzystać ze wszystkich atrakcji dostępnych w Czahówce, takich jak basen, sauna, jacuzzi, bilard czy ping-pong. Cena to jedyne 289 zł od osoby. Zarezerwuj już teraz!powrót ››