30/10/2018

Wczasy dla seniora w Ośrodku wczasowym Czahówka

wczasy dla seniora

Zapraszamy wszystkich spragnionych wypoczynku seniorów do skorzystania z naszej oferty specjalnej. Wczasy rehabilitacyjne w Beskidzie Żywieckim stwarzają niepowtarzalną możliwość regeneracji w otoczeniu przyrody i pięknych, górskich krajobrazów. Nasze turnusy zapewniają zarówno leniwy odpoczynek, jak i efektywne zabiegi lecznicze na poprawę kondycji (masaże, terapię manualną, kąpiele borowinowe i solankowe, jacuzzi oraz saunę).

Wszystkie zabiegi rehabilitacyjne są dopasowywane indywidualnie do potrzeb naszych gości – wykonuje je Marcin Duszyński, doświadczony profesjonalista, który cieszy się zaufaniem wielu pacjentów. Decydując się na pakiet dla seniorów, można także zyskać dostęp do licznych dodatkowych atrakcji – wybrać się na wieczorki taneczne, pouprawiać Nordic Walking, pojeździć na rowerze lub na nartach.

Oprócz zabiegów i błogiego relaksu zapewniamy oczywiście komfortowe zakwaterowanie (w pokojach 1-, 2- i 3-osobowych) oraz całodzienne wyżywienie (dwudaniowe obiady, a śniadania i kolacje w formie bufetu szwedzkiego). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu!powrót ››